AKP'liler MHP'li leri HASTANELİK etti... O ilde İTTİFAK BİTTİ

994 izlenme2019-03-25 04:42:52
Reklamlar
Kırşehir'in Mucur ilçesinde AK Partililer, MHP'li Aday Hasan Hüseyin Köşker'in kardeşi Hulusi Köşker'in de aralarında olduğu grubu hastanelik etti. Kavgada 4 el silah sesi duyulurken, o anlar kameraya yansıdı.

Kırşehir'in Mucur ilçesinde AK Partililer, MHP'li Aday Hasan Hüseyin Köşker'in kardeşi Hulusi Köşker'in de aralarında olduğu gruba pusu atıp saldırdı. Saldırıda, Hulusi Köşker de kırıkların bulunduğu, bir başka kişinin elinin kırıldığı, bir diğer kişinin ise kafasına aldığı darbeden ötürü hafıza kaybı yaşadığı öğrenildi. Kavga 4 el silah sesi duyulurken AKP Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz "Konu ittifaka zarar vermek için kullanılacak bir konu." diye konuştu.

Dün gece 22.30 sıralarında MHP'nin Mucur Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Köşker'in, MHP'li encümen adayının evine ziyaret gerçekleştirdiği sırada yaşanan olaylar ilçede gerilim yarattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Muhabir İçin Karar Verildi... AK - İ T "İTİNİ ANINDA SATTI" AK Partili Şamil Tayyar'dan İstanbul Seçimleriyle İlgili Ezber Bozan Çıkış KAYYUM ATAMASI SONRASI ERDOĞAN'IN VİDEOSU GÜNDEM OLDU Atilla Taş'tan Cüneyt Özdemir'e sert cevap

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'1 oy fark atsınlar İzmir’i terk etmeyen namerttir' diyen AKP'li Soylu'ya büyük şok!