Arınç Yine Fena Yakalandı.

9236 izlenme2019-08-19 11:58:47
Reklamlar
Bülent Arınç, Kırıkkale’de Mehmet İşler’e ait pastanesine bir ziyaret daha düzenledi. Arınç geçen yıllar da FETÖ'den hüküm giyen ve yurt dışına kaçan Mehmet İşler'le samimi görüntüler vererek; "değerli dostum" demişti.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, dün Kırıkkale’de FETÖ firarisi Mehmet İşler’in pastanesine bir ziyaret daha düzenledi. Bülent Arınç, ziyarete ilişkin “Eskiye dayanan dostluk” dedi.

Hakkında FETÖ’den tutuklama kararı verilen pastanenin sahibi Mehmet İşler firar etmişti. Mehmet İşler’in bir oğlu FETÖ’den halen tutuklu bulunuyor.

Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Bülent Arınç pastane ziyaretinin sebebini şöyle açıkladı:

“Tokat’tan dönerken eşimle birlikte uğradık. Hanımefendi de oradaydı. Gizli saklı bir ziyaret değil, Bundan özel bir anlam çıkarıp başka yerlere çekilmesin.”

Bülent Arınç, 2013 ve 2016 yılında da İşler ailesini ziyaret etmişti.

ÜÇOK TEPKİLİ: “BİR KİŞİ İLE ANCAK BU KADAR OLUYOR”

FETÖ'nün Balyoz kumpası mağduru emekli Askeri Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok sosyal medya hesabından Arınç'ın ziyaretini eleştirdi. Üçok şu ifadeleri kullandı:

"FETÖ ile mücadelede geldiğimiz son nokta;

-Türk Silahlı Kuvvetleri %20

-Kamu Kurumları %4

-Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent ARINÇ, Kırıkkale’ye gelerek, FETÖ firarisi Mehmet İŞLER’in oğlu ile görüştü. Bir kişi ile ancak bu kadar oluyor."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Manisa Salihli İmamı ve Suriyeli Kadın Kurnaz Kadın Melih Gökçek’in HDP’li dediği İSPARK çalışanı, AKP’li çıktı! AİHM'den Türkiye Kararı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkiye'nin kaderini değiştirecek..