FLAŞ İDDİA : Fetullah Gülen hayatını kaybetti: FETÖ’de büyük panik!

14704 izlenme2019-08-19 10:23:17
Reklamlar
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ele geçirmek için yapılan 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin planlayıcısı ve bir numaralı ismi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) lideri Fetullah Gülen’in organ ve solunum yetmezliğinden hayatını kaybettiği ifade ediliyor.

SİSİ DUYURMUŞTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İsrail kaynaklı ağır hasta olduğu veya hayatını kaybettiği haberlerinin sosyal medyada dolaştırıldığı günlerde FETÖ elebaşı Gülen’in ağır hasta olarak Pensilvanya Üniversitesi’ne kaldırıldığı haberini ilk olarak SİSİ olarak bilinen Seyhan Soylu duyurmuştu.

FETULLAH GÜLEN HAYATINI KAYBETTİ, ÖRGÜT GİZLİYOR

Siyasetcafe.com olarak edindiğimiz bilgiye göre organ ve solunum yetmezliğinden hastaneye kaldırılan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in hayatını kaybettiği belirtiliyor. Gülen’in bu süreç zarfında hangi gün hayatını kaybettiği konusunda henüz bir bilgi bulunmazken, Gülen’in ölümünün örgüt içerisinde büyük bir çözülme ve paniğe yol açmamak için büyük bir sır içinde gizlediği ifade ediliyor.

FETÖ EN AZ ÜÇE BÖLÜNECEK

Fetullah Gülen’in hayatını kaybetmesiyle birlikte FETÖ’nün üst düzey yöneticileri arasına bir liderlik yarışının da başladığı konuşuluyor. FETÖ’nün yeni liderliği konusunda henüz bir anlaşma sağlanamadığı ve büyük bir kavga yaşandığı da gelen bilgiler arasında.

Yaşanan liderlik kavgası sonucunda Nurcuların lideri Said Nursi’nin hayatını kaybetmesinden sonra Okuyucular, Yazıcılar ve Yeni Asyacılar şeklinde bölündüğü gibi FETÖ’nün de Londra, Berlin ve ABD-İsrail interlandında en az üç gruba bölünebileceği ifade ediliyor.

Şimdilik büyük bir sır olarak gizlenen Fetullah Gülen’in hayatını kaybetmesiyle yaşanan gizli liderlik kavgası içerinde daha fazla saklanamayacağı ve birkaç gün içerisinde öldüğü gerçeğinin tam anlamıyla ortaya çıkacağı yine gelen bilgiler arasında.

CİHAD-I EKBER İLAN ETTİLER

Fetullah Gülen’in hayatını kaybettiği bilen çok az sayıdaki üst düzey örgüt yöneticisi arasında bu kavga sürerken, FETÖ’nün dağılmasını önlemek amacıyla Gülen’in ağzından yakın zamanda “Cihad-ı Ekber” (Büyük savaş) ilan edilmişti. Cihad-ı Ekber ilanıyla birlikte FETÖ’nün gizli ve açık unsurlarının psikolojik üstünlük sağlamak amacıyla Türkiye’de yeni bir felaket senaryosuna hazırlandığı ihmalinden de bahsediliyor.

FETÖ KRİPTOLARI İFŞA OLABİLİR

Fetullah Gülen’in sır gibi saklanan hayatını kaybetmesinin açığa çıkmasıyla birlikte liderlik kavgasının getirdiği parçalanmalar nedeniyle örgütün tam anlamıyla birbirine düşebileceği de değerlendiriliyor. FETÖ’nün ölümüyle örgüt içindeki kavgaların Devletin içine sızmış olan kripto FETÖ’cüleri ortaya çıkartacağı ve pek çoğunun bu kavgalar neticesinde ifşa olacağı da gelen bilgiler arasında.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'a Büyük Şok...Baroların Külliye Protestosu Büyüyor Ormanı yakarken suçüstü yakalandı... Akdeniz'de FACİA ! Çok Sayıda Ölü Var ALIN SİZE VATANA İHANETİN BELGESİ...ERDOĞAN AÇIKLADI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ekrem İmamoğlu: İstedikleri Kadar Saysınlar Hiçbir Şey Değişmeyecek