İmamoğlu duyurdu Tarihimizde Bu Bir İlk

10389 izlenme2019-09-30 08:42:20
Reklamlar
Son dakika... İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu son yılların en güzel haberlerinden birini verdi.. İmamoğlu, Topkapı’daki İETT Garajı alanının park ve afet toplanma alanı olarak düzenleneceğini duyurdu. Park ve benzeri alanların imara açılarak AVM ve çok katlı apartmanların yapılmasına alışan İstanbullu, deprem gerçeğine karşı atılan bu hayati öneme sahip 'ilk adımı' takdirle karşıladı.

İmamoğlu duyurdu: İETT garaj alanı, AFET ve toplanma alanı olarak düzenlenecek..

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Meclisi’nde alınan karar doğrultusunda, Topkapı’daki 17 bin 567 metrekarelik İETT Garajı alanının park ve afet toplanma alanı olarak düzenleneceğini duyurdu.

Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda; Topkapı’daki İETT Garajı alanının plan değişikliğine dair karar İBB Meclisimizden oy birliği ile geçmişti. 17 bin 567 metrekarelik bu alanı park ve afet toplanma alanı olarak düzenleyeceğiz." dedi

Önceki gün yaşanan İstanbul depreminin ardından yeniden tartışma konusu olan “acil toplanma alanları” sayısı yeniden tartışma konusu olmuş, toplanma alanlarının AVM ve rezidans yapılmasına tepki gösterilmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ali Babacan'ın partisine katılacak isimler MHP'Lİ BAŞKAN SUYUNU ÇIKARDI... Şehit Uzman Çavuş'la İlgili Kahreden Detay Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan seçimlerde 40+1 tartışmasına yorum geldi.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son Dakika ! Metrobüs Kaza Yaptı.. Yaralılar Var